Lezzetli Tatlı Tarifleri

Kalori değerleri bir hayli yüksek olan gıdalar nedense Türk insanı tarafından çok daha fazla tercih ediliyor ve özellikle tatlılar bu listenin en başında yer alıyor. Çikolatayı da bir tatlı olarak listeye eklersek hanımların ağzının sulandığını buradan bile görebiliyoruz.

Tatlı yapmak marifetli ellerin işidir ve birçok kadın da genellikle bu özel gıdaları hazır olarak satın almayı tercih eder. Annelerimizin kıymetini bilmek gerekiyor çünkü onlar her zaman için ne gerek var o kadar para vermeye evde aynısını yaparız klişesi ile karşımıza çıkıyor ve bizler de site yönetimi olarak o özel kadınlar aynısını yapabilsin diye tatlı tarifleri konusunda siz değerli hanımlara yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Sizlere 2 adet tatlı öreniceğiniz bunlardan birincisi trileçe tatlısı

trileçe tatlısı bir arnavut tatlısı olarak bilinmektedir.Son zamanlarda hanımlar arasında revaçtadır.Yapımı biraz zor olsada lezzetli bir tatlıdır ve zahmete değer.

Bir başka önerimiz çocuklarında çok sevdiği , iki renkli kurabiye.Kalori açısından da düşük olan bu kurabiye tarifi ile kendinizi ve çocuklarınızı sevindirin.

Leave A Reply

Your email address will not be published.